previous arrow
next arrow
Slider

Aktualności

23 września 2011r. miało miejsce w naszej szkole wielkie wydarzenie. Oddana została do użytku sala wiejska o charakterze sportowym, która służyć będzie wsi, ale przede wszystkim  uczniom naszej szkoły na zajęciach wychowania fizycznego. Pracom remontowo – budowlanym przyglądaliśmy się przez całą minioną zimę, wiosnę i  lato.

Wykonawcą inwestycji była firma „ KOMPLEKS” z Piły z Mirosławem Marciniakiem na czele. Codzienna współpraca z ekipą była czystą przyjemnością. Na uroczystość otwarcia sali zaszczycili nas swoją obecnością nie tylko wykonawcy, ale również przedstawiciele władz Samorządowych,. Symbolicznego przecięcia wstęg dokonali: p. Elżbieta Rybarczyk – Prezes Czarnkowsko – Trzcianeckiej Grupy  Działania, Wicestarosta Tadeusz Teterus, Wójt gminy Drawsko Marek Tchórzka, Sołtys wsi Drawski Młyn Piotr Krystek, oraz przedstawiciel młodzieży Daniel Kulwas. Na uroczystości była również Małgorzata Janyska obecna posłanka w sejmie RP, przedstawiciele mieszkańców, przyjaciół szkoły, wsi i dyrektorzy szkół.
Całą imprezę przygotowało grono pedagogiczne naszej szkoły z Dyrektorem Marzanną Dymek. Było uroczyście, ale nie zabrakło tez elementów humorystycznych przy odgrywaniu np. scenki z prac budowlanych. Były podziękowania, kwiaty, poczęstunek.
Efektem wszystkich starań związanych z tą inwestycją jest sala gimnastyczna o powierzchni 180 m² , z której korzystamy na co dzień podczas zajęć sportowych oraz na różnych uroczystościach. Serdecznie dziękujemy za ten prezent przede wszystkim Wójtowi Markowi Tchórzce za decyzje sprzyjające powstaniu tego obiektu.

 

Marzanna Dymek

logo
logo

© Copyright 2017

Projekt i wykonanie: home2.pl

Wykorzystujemy ciasteczka (cookies) w celu gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu. więcej informacji

Wykorzystujemy ciasteczka (cookies) w celu gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu. Stosowane przez nas pliki typu cookies umożliwiają utrzymanie sesji po zalogowaniu. Można wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

zamknij