previous arrow
next arrow
Slider

Aktualności

10 grudnia 2018r. na teren naszej szkoły wjechały dwa wozy strażackie. Nie była to jednak próbna akcja ewakuacyjna, lecz… bogate paczki z Fundacji Amicis z Wronek.
Gości przywitaliśmy krótką prezentacją. Najpierw pokazaliśmy dwa tańce, przygotowane przez instruktorkę nauki tańca dla dzieci HAJDASZ, następnie piosenkę pierwszoklasistów w języku angielskim, a na koniec kilka tekstów wierszowanych o tematyce bożonarodzeniowej.
Kolejnym punktem spotkania były prezenty, przebogate paczki, inne dla chłopców, inne dla dziewczynek: pluszowe misie, piłki, kubki termiczne, szaliki, czapki, pisaki, słodycze…
To wspaniała niespodzianka dla siedemdziesięciorga dwojga uczniów naszej szkoły. W ramach podziękowania ofiarowaliśmy gościom Anioła Stróża- figurkę, która powinna czuwać również nad szczęśliwością innych dzieci.
Dziękujemy.

logo
logo

© Copyright 2017

Projekt i wykonanie: home2.pl

Wykorzystujemy ciasteczka (cookies) w celu gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu. więcej informacji

Wykorzystujemy ciasteczka (cookies) w celu gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu. Stosowane przez nas pliki typu cookies umożliwiają utrzymanie sesji po zalogowaniu. Można wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

zamknij