previous arrow
next arrow
Slider

Aktualności

W naszej szkole stawiamy na TIK! Coraz częściej pracujemy z tabletami, smartfonami, e-zasobami. Niezwykle ciekawą formą okazało się webinarium dla nauczycieli. Po raz pierwszy pracownicy szkoły, i nie tylko, skorzystali  z takiego typu szkolenia. Odbyło się ono w pracowni komputerowej z wykorzystaniem  monitora dotykowego.  Webinarium  to rodzaj internetowego seminarium, prowadzonego za pomocą technologii webcast, która umożliwia obustronne porozumiewanie się prowadzącej z uczestnikami za pośrednictwem czatu.  Webinarium  przypomina tradycyjne spotkanie i umożliwia kontakt mimo dużych odległości.

Uczestnicy webinarium zorganizowanego w naszej szkole 13 marca 2019r. poszerzali swoją wiedzę na temat Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Ciekawa, wygodna i nowoczesna forma szkolenia zdobyła pozytywne recenzje. Prowadząca szybko odpowiadała na pytania nauczycieli za pomocą czatu. Seminarium trwało co prawda  pięć godzin, ale zaplanowane przez organizatorów przerwy umożliwiały odejście od komputera, krótki relaks i wymianę poglądów na temat takiej formy TIK.

logo
logo

© Copyright 2017

Projekt i wykonanie: home2.pl

Wykorzystujemy ciasteczka (cookies) w celu gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu. więcej informacji

Wykorzystujemy ciasteczka (cookies) w celu gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu. Stosowane przez nas pliki typu cookies umożliwiają utrzymanie sesji po zalogowaniu. Można wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

zamknij