previous arrow
next arrow
Slider

Aktualności

SZKOŁA PAMIĘTA
28 października nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję ,, Szkoła Pamięta” zainicjowaną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, mającą na celu podejmowanie działań upamiętniających wydarzenia oraz postaci zasłużone dla lokalnej społeczności. Tak więc uczniowie naszej szkoły jak co roku uczcili pamięć, tych, którzy odeszli. Najpierw ogłoszono zbiórkę zniczy oraz kwiatów i jak co roku uczniowie naszej szkoły nas nie zawiedli. Następnie wspólnie z nauczycielami umieszczali napis ,, Szkoła Pamięta” na zniczach, które następnie 28 października rozwieźliśmy po okolicznych grobach na terenie naszej gminy. Uczniowie klas młodszych wraz z opiekunami panią Eweliną Dużalską- wychowawca klasy I , Katarzyną Pankowską- Czerwińska- wychowawcą klasy II i Ewą Kuźmin- wychowawca klasy III udali się na groby znajdujące się na terenie Drawskiego Młyna oraz pod pomnik Józefa Noji. Klasa VII wraz z wychowawcą zakupiła kwiaty i posprzątała teren przy pomniku Św. Urszli Ledóchowskiej. Klasy starsze wraz z wychowawcami: p. Haliną Mądrawską, Agnieszką Kuczyńską, Sylwią Lalą – opiekunem SU, Justyną Teską i Michałem Augustyńskim w trakcie rajdu rowerowego udały się na cmentarz w Drawsku i Pęckowie.

Powyższe działania miały uświadomić nam jak ważna jest pamięć o tych, którzy zasłużyli się dla Polski a wśród nich byli także nauczyciele.

logo
logo

© Copyright 2017

Projekt i wykonanie: home2.pl

Wykorzystujemy ciasteczka (cookies) w celu gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu. więcej informacji

Wykorzystujemy ciasteczka (cookies) w celu gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu. Stosowane przez nas pliki typu cookies umożliwiają utrzymanie sesji po zalogowaniu. Można wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

zamknij