previous arrow
next arrow
Slider

Aktualności

Silna reprezentacja naszych uczniów

na XVII Gminnym Konkursie Recytatorskim w Pęckowie

23 października 2019 roku odbył się XVII  Gminny Konkurs Recytatorski w Pęckowie pod hasłem:„ Pory roku w poezji polskiej”. Celem konkursu była popularyzacja poezji, rozwijanie dziecięcych talentów  oraz integracja dzieci i młodzieży z placówek oświatowych naszej gminy. W zmaganiach konkursowych rywalizowało 62  uczestników.Naszą szkołę reprezentowała silna grupa licząca pięciu recytatorów. Komisja konkursowa dostrzegła i doceniła talent recytatorski u czworo reprezentantów.I miejsce w kategorii klas I-IV zajęła Karolina Bździel, uczennica klasy II, która recytowała wiersz Stanisława Pagaczewskiego pt.: „Odlot szpaków”,III miejsce zajęła Izabela Banaś recytując wiersz Grzegorza Chomicza pt.:„ Dokonania jesieni”,wyróżnienie otrzymał Stanisław Szczepaniak recytując wiersz Władysława Broniewskiegopt.:”Jesienny wiatr”.Daria Lasek uczennica klasy VIII zajęła II miejsce w kategorii klas V-VIII. Uczennica zaprezentowała wiersz Jerzego Harasymowicza pt.: „Jesienna zaduma”.27 października 2019 roku odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród laureatom. W tej uroczystości wzięli udział uczestnicy, rodzice, nauczyciele, krewni i znajomi. Nagrody wręczał Wójt Gminy Drawsko pan Bartosz Niezborała oraz Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Sportu pan Włodzimierz Gapski.

Laureatom, wyróżnionym uczniom oraz ich rodzicom serdecznie gratulujemy!

 

logo
logo

© Copyright 2017

Projekt i wykonanie: home2.pl

Wykorzystujemy ciasteczka (cookies) w celu gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu. więcej informacji

Wykorzystujemy ciasteczka (cookies) w celu gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu. Stosowane przez nas pliki typu cookies umożliwiają utrzymanie sesji po zalogowaniu. Można wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

zamknij